Oto Çıkma Yedek Parça / www.otoyedek.org
Airbag Sargısı

Airbag Sargısı


Airbag Sargısı - Airbag Zembereği - Zemberek: Şöför airbag bulunan tüm araçlarda bulunan bir parçadır. Airbag sargısı direksiyon üzerinde bulunan airbag'in direksiyonun dönüşlerinden etkilenmemesi sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Sargının altında bulunan sistem direksiyon ne kadar çevrilirse çevrilsin airbag in, aibag sensörleri ve araç beyni ile iletişimini sağlar. Ve olası bir kaza surumunda aracın kontrol ünitesinden (konfor beyninden) gelen sinyali işleyerek direksiyon üzerinde bulunan hava hastığının açılmasını sağlar.

Airbag sargısı zamanla bozularak ses yapmaya başlar ya da aracın bazı direksiyon fonksiyonlarının çalışmamasına sebep olur. Airbag sargısnın sağlıklı tamiri mümkün olmayıp mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Tüm araçların çıkma airbag sargıları için bizimle iletişim kurunuz.


Oto Çıkma Yedek Parçaları 2005 - 2015 © Us Yazılım  Google+'da bizi ziyaret edin  
Portal içindeki firmaların Us Yazılım ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Tüm ticari işlemleriniz, iletişim kurduğunuz firma ile aranızda olup, oluşabilecek anlaşmazlıklardan Us Yazılım sorumlu değildir.