Oto Çıkma Yedek Parça / www.otoyedek.org
Arka Çamurluk

Arka Çamurluk


Çıkma Arka Çamurluk: Araçların arka tarafını oluşturan kısımdır. Sağ arka çamurluk ve Sol Arka çamurluk olmak üzere iki adettir. Arka Çamurluk; arka kapının bitiminden başlayarak aracın en arkasına kadar uzanır. Arka çamurluklar aracın kasasına dahildir değiştirilmesi için kesilmesi ve kaytılması gerekmektedir. Eğer aracınız arka çamurluktan ağır bir hasar aldıysa genellikle sıfır olarak temin edilebilen çamurluk sacının değişmesi yeterli olmaz ve iç sacının da değiştirilmesi gerekir. Üreticiler arka çamurluğun iç sacını saışa sunmazlar. Eğer aracınızın arka çamurluğunun değişmesi gerekiyorsa mutlaka kazalı bir aracın sağlam olarak kesilen çamurluğunu satınalmalısınız. Çıkma arka çamurluk almanızın en büyük avantajı ise çamurluğu istediğiniz yerden kestirebilmenizdir. Tüm araçların kaporta aksamlarını ve kesme arka çamurluklarını, en uygun fiyata ve aynı gün kargo avantajıyla bizden temin edebilirsiniz.

Orjinal Çıkma Arka Çamurluk Renkleri: Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Gri, Gümüş, Füme, Kahverengi, Altın, Gök Mavi, Petrol Yeşili, Sarı, Bej, Koyu Kırmızı, Lacivert ve Metalik renkler.


Oto Çıkma Yedek Parçaları 2005 - 2015 © Us Yazılım  Google+'da bizi ziyaret edin  
Portal içindeki firmaların Us Yazılım ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Tüm ticari işlemleriniz, iletişim kurduğunuz firma ile aranızda olup, oluşabilecek anlaşmazlıklardan Us Yazılım sorumlu değildir.