Oto Çıkma Yedek Parça / www.otoyedek.org
Kapı

Kapı


Oto Çıkma Kapı: Araçların kapılarının, tamir edilemeyecek kadar hasar alması durumunda. kapının orjinal çıkması ile değiştirilmesi tercih edilir. Çıkma Kapılar İki ayrı şekilde satışa sunulur; Dolu Çıkma Kapı ya da Boş Çıkma Kapı Şeklinde. Dolu Çıkma Kapı üzerinden hiçbir şey sökülmeden satılan kapıdır. Çıkma Kapı üzerinde: kapı camı, dış açma kolu, iç açma kolu, kapı döşemesi, kapı kilidi, cam krikosu, cam motoru, hoparlör, cam açma düğmeleri gibi parçalar bulunur. Orjinal çıkma kapı, araç ile aynı renk olursa hiçbir kaporta işlemi yapılmadan, sadece montajı yapılarak kapı değişimi yapılır. Bu şekilde değiştirilen kapılar aracın orjinalliğinin korunmasını sağlar ve aracın değeri düşmez. Firmamız tüm araçların orjinal çıkma kapı satışını yapmaktadır.

Sol Çıkma Kapı, Sol Çıkma Kapı, Sağ Çıkma Kapı, Orjinal Çıkma Kapı

Orjinal Çıkma Kapı Renkleri: Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Gri, Gümüş, Füme, Kahverengi, Altın, Gök Mavi, Petrol Yeşili, Sarı, Bej, Koyu Kırmızı, Lacivert ve Metalik renkler.


Oto Çıkma Yedek Parçaları 2005 - 2015 © Us Yazılım  Google+'da bizi ziyaret edin  
Portal içindeki firmaların Us Yazılım ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Tüm ticari işlemleriniz, iletişim kurduğunuz firma ile aranızda olup, oluşabilecek anlaşmazlıklardan Us Yazılım sorumlu değildir.