Oto Çıkma Yedek Parça / www.otoyedek.org
Sigorta Tablası

Sigorta Tablası


Sigorta Kutusu - Sigorta Tablası: Araçların elektrik aksamında oluşabilecek sorunlara karşı güvenlik sağlayan çok önemli bir parçadır. Araçlarda birden fazla sigorta kutusu olabilir ve tüm fonksiyolar için ayrı bir sigorta kullanılır. Sigorta kutusunun içinde aracın çeşitli elektrik fonksiyonlarının güvenliğini sağlayan farklı amperlerde sigortalar bulunur. Bir elektrik fonksiyonunda meydana gelen anormalliklerde genellikle o tesisatın sigortası atarak olası bir kısa devre ya da yangın tehlikesini önler.

Ancak bazı durumlarda sadece sigorta değil, sigorta kutusu da arızalanır ve sigorta tablasının tamiri mümkün değildir. Bu nedenle sigorta kutularında meydana gelen arızalar için, orjinal çıkma sigorta kutusu tercih edilir. Firmamız tüm araçlar için orjinal çıkma sigorta kutusu satışını yapmaktadır.


Oto Çıkma Yedek Parçaları 2005 - 2015 © Us Yazılım  Google+'da bizi ziyaret edin  
Portal içindeki firmaların Us Yazılım ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Tüm ticari işlemleriniz, iletişim kurduğunuz firma ile aranızda olup, oluşabilecek anlaşmazlıklardan Us Yazılım sorumlu değildir.